Rap History Warsaw vs Rap History Berlin w Powiększeniu!

Nadchodzi chwila prawdy! Już 21 maja ekipę RHW czeka nie lada wyzwanie. W ten sobotni wieczór przyjdzie nam się zmierzyć w didżejskim battle z naszymi starszymi braćmi zza Odry – reprezentantami Rap History Berlin.

Steez i Anusz stoczą bitwę na ulubione hiphopowe klasyki z Markiem Hype’em i Mitchem Alive’em. Wynik tej konfrontacji zależy od Was – przyjdźcie, obserwujcie, słuchajcie, a przede wszystkim bawcie się do upadłego! Pokażmy naszym gościom jak dumnie reprezentowany jest nad Wisłą prawdziwy hip-hop!

Marc Hype to zasłużony niemiecki turntablista, party rocker i promotor kultury hip-hop. Razem z De Joe’em tchnął nowe życie w projekt Rap History, przejmując inicjatywę od Szwajcarów i zaszczepiając szlachetną ideę cyklu w niemieckiej stolicy. Pokaz swoich nietuzinkowych umiejętności zaprezentował podczas gościnnego występu na Rap History Warsaw 80/81. Teraz – bogatszy o to doświadczenie – przygotowuje dla warszawskiej publiki specjalny imprezowy set.

Mitch Alive to didżej o imponującym stażu i doświadczeniu. Za deckami stanął jeszcze w latach 90. i od tamtej pory swoją pozytywną energią zaraził setki hiphopowych jamów. W swoim dorobku ma występy w takich europejskich stolicach, jak: Moskwa, Sztokholm, Londyn, Paryż i Madryt; gdzie miał zaszczyt i przyjemność występować obok: Pete Rocka, M.O.P., Delinquent Habits, Arrested Development, Brothera Aliego, DJ’a Vadima, Last Emperora i Jazzanovy. Od 2005 roku prowadzi własny band – “Mitch Alive Soundsystem” – gdzie saksofon, bas, gitara, perkusja i gramofony tworzą niepowtarzalny taneczny groove.

Komentarze: