DJ Grubaz

 

Grubaz, dawniej 1/2 kolektywu Gruba Technika, na dzień dzisiejszy ściśle współpracujący z dj’em, Tuniziano ze stołecznej wytwórni Wielkie Joł, to postać niezwykle lubiana i ceniona nie tylko przez warszawską publiczność. Specjalista od oldschool’u oraz miłośnik turntablizmu. Jego sety cechuje różnorodność doskonale zmiksowanych kawałków, dynamika, niesamowita ekspresja oraz naszpikowanie elementami turtablismu na konkretnym
poziomie.

Jego przygoda związana z gramofonami zaczęła się około 10 lat temu w domowym zaciszu pokoju. Wielogodzinne treningi i poświecenie, które przez pierwszy rok nie ujrzało światła dziennego. Pierwsze kroki stawiał na imprezach HAIHA022 (2002r.) na warszawskiej Woli w Klubie Antidotum, następnie przyszła kolej na cykl imprez WBW
(Wielka Bitwa Warszawska) oraz WBW BeatBox – (obie te imprezy prowadzi od pierwszej edycji aż po dzis dzień).

Z czasem technika oraz selekcja rozwinęły się a Grubaz grywał już w całej Polsce. Dynamizm, różnorodność i niesamowita selekcja pozwala mu na kontrolowanie tłumem każdym ruchem płyt. Obecnie na stałe grywa w takich miastach jak: Kraków, Sopot, Gdańsk, Poznań, Białystok, Łódź, Lublin oraz Warszawa.

Na swoim koncie ma setki imprez klubowych, koncertów oraz suportów przed największymi gwiazdami hip-hop’u, które odwiedziły nasz kraj: Wu-Tang Clan, DJ.Premier, Busta Rhymes, Twista, Genius, Raekwon, 50Cent, Bahamadia, Black Eyed Peas.

Prócz grania imprez, pokazów i koncertów Grubaz współpracuje w studiu
z takimi polskimi artystami jak:Pezet, Jamal, Emil Blef, Mały Esz Esz, Mes/Stasiak/Pjus (2cztery7), Numer Raz, Bez Cenzury, JWP, Dixon37, Emazet/Procent, Onar, SzybkiSzmal, Skazani Na Sukces oraz THS Klika.

W sieci:

www.facebook.com/TunizianoGrubaz

Mixtejpy:

Dj Grubaz na swoim koncie ma trzy autorskie mixtape’y spod szyldu GrubejTechniki:

“Let’s take it back” – mixtape reklamujący kolekcje”Originals” firmy Adidas
The Fresh Mixtape Vol. 3 (2008)
Warsaw Blend Conection
The Blend Sick Project

 

DJ Grubaz, 2.0 out of 5 based on 1 rating

Komentarze: