A_Skillz /FingerLickin’ Records, UK/ feat.: Fatal, Simon Sayz, Def

20.05.2011 / Piątek || Start: 21:00
Klub Karmel ul. Kredytowa 6
Wjazd: 10pln do 23:00, później 15pln

Djs: A_Skillz, FatAl Freak, Simon Says, Def
Muza: Hip-Hop, Funk, Breaks, Dubstep and more heavy bass music ;)

Już 20ego maja, stołeczny klub Karmel zamieni się w prawdziwą mekkę dla fanów funk’u, break’ów jak i wszystkich wielbicieli solidnego, klubowego grania…
Stanie się tak za sprawą wizyty fenomenalnego dja, producenta i turntable’isty w jednym… Mowa tu o przedstawicielu jednej z najstarszych breakbeatowych wytwórni FingerLickin’ Records.

Panie i Panowie, we własnej osobie wystąpi dla Was:

A.SKILLZ /FingerLickin’ Rec, UK/

www.myspace.com/djaskillz
www.soundcloud.com/a-skillz

Naprawdę nazywa się Adam Mills, pochodzi z Brighton na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii, kojarzonego z muzycznymi guru: Fatboy Slimem, Bonobo czy The Go!Team.
DJ A.Skillz – wirtuoz gramofonów pierwsze sukcesy odniósł dzięki współpracy z DJ-em i producentem – Krafty Kuts’em. Dwaj lokalni twórcy poznali się w 1999 roku i szybko polubili siebie i swoją pracę na tyle, że postanowili rozpocząć współpracę. To właśnie pod wpływem Krafty Kuts’a Adam na dobre zainteresował się produkcją muzyki elektronicznej i turntablismem (tworzeniem muzyki za pomocą gramofonów). Wtedy też przyjął pseudonim A.Skillz – czyli wolne połączenie pierwszej litery swojego imienia ze słowem “skills” – znaczącym tyle co umiejętności.

O umiejętnosciach A.Skillza możnaby pisać długo. Jego remiksy The Beatles, Queen, James Browna, Drumatti Twins, FotKnox5 i wielu innych sprawiają, iż A. Skillz jest jednym z najbardziej pożądanych dj’ów na świecie. Jako producent jest prekursorem nowego stylu łączącego klasyczny funkowy groove z energetycznym brzmieniem muzyki elektronicznej. A wydany przez Finger Lickin’ w 2003 roku album A.Skillza i Krafty Kuts’a “Tricka Technology” do chwili obecnej uważany jest za klasyk sceny breaks.

W 2005 roku A. Skillzowi udało się zostać laureatem na najlepszy mini-mix pierwszego programu radia BBC, pobijając przy okazji takie sławy, jak Basement Jaxx czy Scratch Perverts.
A.Skillz dzięki m.in. fantastycznemu stylowi skreczowania i mixowania szczyci się doskonałą reputacją i wielkim uznaniem na całym świecie. Występuje jako główna gwiazda podczas największych festiwali muzycznych i imprez klubowych (m.in. w Stanach Zjednoczonych i Australii).

Innymi słowy – warto!

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Na imprezie usłyszycie też sety lokalnych artystów:

★ SImon Sayz (KillaBeatzCrew)

www.myspace.com/simonsayzdj

★ FatAl Freak (RDKillers.com, SoundFellas)

www.facbook.com/djfatalfreak

★ Def (A.K.A Uniq Team / OLD SCHOOL SKATE PARTY)

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Organizaorzy:
★ ekipa Old School Skate Party
★ Simon Sayz
★ FatAl Freak!

Komentarze: